Küçük bir fikirden, büyük bir başarıya!

İlk kurulduğumuz günlerde böyle büyüyeceğimizi hiç aklımıza gelmezdi. Ama vizyonumuz devamlı bir hizmet sağlayan değil de, bir eğitimci olmaktı. 2013 yılından günümüze kadar verdiğimiz hizmetlerin yanında, müşterilerimize bu işi öğretmenin de gururunu yaşıyoruz.

7yıllık bir tecrübe ile
280+üzerinde işletme ile çalıştık.
98%oranında bir başarı sağladık.

Bizi, 7 gün / 24 saat çalışan personeliniz gibi düşünebilirsiniz.

SEOdion; 2013 yılında yerel bir dijital pazarlama girişimi olarak doğdu. Günümüzde bu girişim hareketi, büyük markalar yarattı ve halen varlığını sürdürmektedir. İlk başlarda tek bir kişi tarafından gerçekleştirilen hizmetlerimiz, günümüzde 4 ayrı branşta profesyonel uzmanlarımız tarafından gerçekleşmektedir.

Vizyonu doğrultusunda hareket eden seodion.com sonuç odaklı hizmet anlayışı ile yüzlerce müşterisine çözüm üretti. Günümüzün İnternet’i aktif bir şekilde işletmelerin yararına çalışmalar gerçekleştiren firmamızı, işiniz için çalışan bir ücretli personeliniz gibi düşünebilirsiniz. Çünkü biz sizin için çevrim içi koltuğunuzu şimdiden hazırladık.

Haydi bu koltuğu doldurmak için bizim ile iletişime geç.

Bizi Yakından Tanıyın

Sizin için bazı bizim ile ilgili soruları cevapladık.

01.

Nerelere hizmet sağlıyoruz?

Yurt içi ve Yurt dışı fark etmeksizin tüm Dünyaya hizmet vermekteyiz. Kısacası İnternet’in ulaştığı her yerde hizmet vermeye hazırız.

02.

Yüz yüzü nerelere sunum yapabiliriz?

Konum olarak Gaziantep’de bulunduğumuz için sadece Gaziantep ve çevre illerde yüz yüze sunum yapmaktayız. Ayrıca projenin büyüklüğüne göre uzak konumlarda da yüz yüze sunum gerçekleştirebiliriz.

03.

Ekibimiz de kimler var?

Alanında uzman olan 2 SEO uzmanı, 1 dijital pazarlama uzmanı, 1 adet yazılımcı olmak üzere şimdilik 4 kişiyiz. Ayrıca dışarıdan bize hizmet sağlayan içerik uzmanlarımızda bulunmaktadır.

04.

Vizyonumuz nelerdir?

Türkiye’de büyük bir proje başlatıp, yazılım ve reklam alanında Türkiye’ye yakışır ilk 100 şirket içinde olmak.

05.

Sadece hizmet mi veriyoruz?

Hayır seodion.com sadece hizmet değil, yardım, eğitim ve sosyal ağlarda işimiz üzerine destek isteyen herkese elinden geldikçe bilgi ve çözüm sunmaktadır. Eğitim videoları çekerek insanlara dijital pazarlama konusunda yeteri kadar ücretsiz bilgi vermektedir.

06.

Sorumluluklarımız nelerdir?

İnsanlara olduğu kadar doğa ve hayvanlara da sorumluluklarımız bulunmaktadır. Seodion olarak düzenli hayvan barınaklarına mama desteği vermekteyiz. Yeşili seviyor ve tüm canlıların yaşama, barınma haklarına saygı duyuyoruz.


team-member

Rabia Eminoğlu

SUCCESS ANALYST

team-member

Mustafa Işık

JR. SEO ANALYST

team-member

Ayşenur IŞIK

FRONTEND DEVELOPER

team-member

Mecnun

CATHOOD

YeniEkimize katılmak ister misiniz? hemen şimdi İletişim formunu doldurun.