Gizlilik Politikası

Güncelleme: 07 Temmuz 2019

SEOdion.com’a hoşgeldiniz.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi (“hizmetler”) kullandığınız için teşekkür ederiz. Hizmetler SEOdion.com tarafından sağlanmaktadır. Fatih Mah., Ali Nadi Ünler Blv. No:124, Şehitkamil/Gaziantep

Hizmetlerimizi veya sitemizi kullanarak, bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Dikkatle okuyun lütfen.

Hizmetlerimiz çok çeşitlidir, bu nedenle bazen Ek Şartlar veya ürün gereksinimleri (yaş gereksinimleri dahil) geçerli olabilir. Eğer herhangi bir şekilde sitemizi kullanmaya başladığınız anda bu şartlar varsayılan olarak kabul edilmiş olacaktır.

Hizmetlerimizi kullanmak

Hizmetler dahilinde size sunulan tüm politikalara uymanız gerekir.

Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, hizmetlerimize müdahale etmeyin veya arayüz sağladığımız talimatlar dışında bir yöntem kullanarak bunlara erişmeye çalışmayın. Sadece yasal çerçeve ve koşullarda hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymuyorsanız veya şüpheli işi suistimal ediyorsanız, hizmetlerimizi size vermeyi askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Hizmetlerimizi kullanmak, hizmetlerimizdeki eriştiğiniz içeriklerin fikri mülkiyet haklarının size devretmez yada sahiplik hakkı vermez. Sahibinden izin almadığınız veya yasalar tarafından izin verilmediği sürece hizmetlerimizden gelen içeriği kişisel veya ticari anlamda kullanamazsınız. Bu şartlar size hizmetlerimizde kullanılan herhangi bir marka veya logoyu kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizde veya hizmetlerimizle birlikte görüntülenen yasal bildirileri kaldırmayın, gizlemeyin veya değiştirmeyin.

A- Hakkınızda topladığımız kişisel veriler.

Kişisel veriler, tanımlanmış veya tanımlanabilir bir bireyle ilgili herhangi bir bilgidir. Sitelerimiz aracılığıyla doğrudan bize sağladığınız kişisel veriler, aşağıdaki listede detaylı bir şekilde sunulmuştur. Sitemizi kullanmaya başladığınız andan itibaren onaylamış olursunuz, yada bizim ile iletişime geçtiğinizde bu bilgilerin silinmesi talebinde bulunabilirsiniz.

  • İletişim formlarına kaydolduğunuz da, tam adınızı, e-posta adresinizi ve hesap oturum açma kimlik bilgilerinizi toplarız.
  • Satış ekibimizle iletişim kurmak için çevrimiçi formumuzu doldurduğunuzda, tam adınızı, iş e-postanızı, şehrinizi ve projeniz ile ilgili bilgileri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bize anlattığınız her şeyi topluyoruz.
  • Yorum yazmak istediğinizde “Beni Hatırla” özelliğini kullandığınızda, e-posta adresinizi, Adınız ve Soyadınızı, Web site adresinizi topluyoruz.
  • Telefonla bize ulaşırsanız, aramak için kullandığınız telefon numarasını tekrar pazarlama için rehberimize kayıt edeceğiz.

When you respond to Front emails or surveys we collect your email address, name and any other information you choose to include in the body of your email or responses. If you contact us by phone, we will collect the phone number you use to call Front. If you contact us by phone as a Front User, we may collect additional information in order to verify your identity.

B. Sitelerimizde otomatik olarak topladığımız bilgiler.

Ayrıca, zaman içinde ve üçüncü taraf Web siteleri, cihazlar, uygulamalar ve diğer çevrimiçi özellikler ve hizmetler arasında web sitelerinde ve bağlı cihazlarda çevrimiçi etkinlikleriniz hakkında bilgi toplayabiliriz. Sitelerimizi kullanımınızı analiz etmemize ve teknik sorunları teşhis etmemize yardımcı olmak için sitelerimizde Google Analytics‘i kullanıyoruz.

2. Gizlilik ve telif hakkı koruması

SEOdion’un gizlilik politikaları, hizmetlerimizi kullandığınızda kişisel verilerinize nasıl davrandığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu açıklar. Hizmetlerimizi kullanarak, SEOdion’un bu tür verileri gizlilik politikalarımıza uygun olarak kullanabileceğini kabul edersiniz.

Telif hakkı sahiplerinin fikri mülkiyetlerini çevrimiçi olarak yönetmelerine yardımcı olmak için bilgi sağlarız. Telif haklarınızın ihlal edildiğini düşünür ve bize bu konuda bildirimde bulunmak isterseniz, iletişim sayfamızdaki form aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları yüklemek, indirmek, kullanmak tamamen sizin tercihinizdir. Sizin olan hiç bir şey, tarafımıza geçmez veya bu konuda size hiç bir yattırım uygulamayız. Kısacası, size ait olan şey sizin kalır.

Verilerinizi nasıl kullandığımız ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.