Ödüllü web tasarım firması olan SEOdion profesyonel anlamda size özel, mobil uyumlu, Google dostu web siteler üretiyoruz.

Hızlı, SEO ve Mobil için optimize edilmiş özel bir web site edinin.

Image Description

SEOdion etkileyici, dönüşüm oranı yüksek, yönetilebilir profesyonel web site tasarımları oluşturur.
KOD ŞİİRDİR.

Gelirinizi Arttıracak Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

İnsanlarda marka bilincimi oluşturmak istiyorsunuz?
İnternet üzerinde yeni müşteriler mi kazanmak istiyorsunuz?

Eğer istediğiniz yukarıdaki iki madde sizin anlatıyorsa, web sitesi oluşturmanız için hazırsınız demektir. Ortada tek bir sorun var doğru web tasarım ajansını bulmak.

SEOdion web tasarım ajansı; bölgesinde ödüllü, prestijli ve profesyonel bir web tasarım ajansıdır. Mobil uyumlu , çarpıcı ve prestijli web site çözümleri üretir. Ayrıca kurumsal yapısı ile 7 yılı aşkın tecrübesi ile şirket, kobi ve işletmelere web site çözümleri sunmaktadır.

Image

Kurumlar İçin Web Tasarım

Şirketler için özel geliştirdiğimiz çözümlerden biri de web sitelerdir. Hızlı, çok sayfalı, çok formlu ve tam yönetimli web siteler üretiyoruz.

Image

İşletmeler İçin Web Tasarım

Ürün satışı ve hizmet tanıtımı gibi bir düşünceniz varsa en uygun fiyata, yönetilebilir, kobiler için hızlı web site tasarımları üretiyoruz.

A’dan Z’ye Web Tasarım Çözümleri

Web Tasarım Hakkında

Türkiye’de her şehir ve ilçede faaliyet gösteren tüm işletmelere, şirketlere Dünya standartlarına uygun web site tasarımları üretmek için çalışıyoruz. Prestijinizi yansıtan, dinamik, temiz kod, yönetilebilir ve SEO uyumlu özel çözümler üreterek dijital varlığınızı iyileştiriyoruz. SEOdion sadece SEO çözümleri üretmiyor aynı zamanda bir sitenin doğuşundan yayınına kadar tüm aşamada daima yanınızda olacaktır.

SEOdion 360° derece dijital pazarlama ajansıdır.

Web Tasarım Süreçleri

Tanışırız ve Dinleriz

Bizim ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizi dinlemeye başlarız. Toplantılar düzenleriz ve İnternet üzerinde tam olarak neler yapmak istediğinizi kavrarız. Böylelikle hayalinizdeki web projesine bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Image

Bilgileri toplarız

İşiniz ile ilgili veya ürün satıyorsanız tüm bilgileri toplarız. Sizi, siz gibi tanıyıp web sitenizi buna göre tasarlamak isteriz. Öğrenebildiğimiz kadar hakkınızda bilgileri not ederiz. Sektörünüz ile ilgili tüm araştırmalarımızı yaparız. Sizi tanımadan, sektörünüz ile ilgili tüm bilgileri öğrenmeden nasıl başarılı bir web sitesi yapabiliriz ki?

Image

Web Tasarıma Başlarız

Siz ile ilgili edindiğimiz tüm bilgileri bir havuz da toplarız. Bu bilgiler doğrultusunda size eşsiz ve profesyonel web site tasarımları hazırlarız. Çarpıcı renkler, görsellerin dilini konuşturarak, müşteri ve ziyaretçilerinizi etkileyen site şablonları oluştururuz.

Image

Test Eder, Düzeltiriz

İnternet sitenizin tasarımı bittikten sonra bir takım testler gerçekleştiririz. Eksik sayfalardan, iletişim formlarına kadar tek tek test ederiz. Bu test işlemi sırasında sitenizi sadece siz ve biz görürüz. Fikirlerinizi alırız, düzeltilmesi gereken sayfaları bize bildirirsiniz.

Image

Web Sitenizi Yayınlarız

Tüm revize işlemi bittikten sonra geriye kalan tek şey yayınlamak. Siteniz sorunsuzca çalışmaya başladıktan sonra siteniz artık ziyaretçi alabilir. Dilerseniz arama motoru optimizasyon işlemini de sitenizi yayınladıktan sonra yapabiliriz. Unutmayın her şey sadece bir web site tasarımı ile başlar.

Image

Web Sitenizi
Hemen tasarlamaya başlayalım.

Hazır mısınız? o halde işletme veya şirketiniz için en profesyonel web sitenizi tasarlamaya başlayalım. En uygun fiyat ve garantili bir hizmet için iletişime geçin.

Hemen Teklif Alın
Image

Müşterilerimiz işletme profilimize 5 üzere 4.7 oranında yıldız verdi.

Image Description

Toplam müşterilerimizden 47 adedi bizden, sıfırdan bir web site tasarımı istedi.

Image

Bu zamana kadar 10.000+ sayfa oluşturduk.


Web Tasarım ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitesinin Özellikleri

SEOdion tasarım ekibi sizden aldığı brief doğrultusunda sitenizi, Dünya standartlarına göre dizayn ederler. W3C, HTML5 ve CSS3 standardına uygun bir şekilde müşterilerimizin kullanımına sunarız.

Ayrıca web siteniz tüm tarayıcılar da ( Safari, Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox , Microsoft Edge) aynı zamanda mobil tarafında (Android, iOS) tarafından sorunsuzca ve bozulmadan görüntülenir ve sorunsuzca sitenizde ziyaretçileri gezinebilir. Ayrıca yaptığımız site tasarımlar Responsive tasarımlardır.
> Responsive tasarım hakkında Wikipedia üzerinden detaylı bilgi alın.

Yaptığımız site tasarımlarının yazılım olarak PHP dili kullanılır ve URL yapısı SEO uyumludur. Kod yapısı karmaşık değildir ve Google gibi arama motorlarının botları sitenizde sorunsuzca gezerler. Aynı zamanda yeni ekleyeceğiniz bir sayfa, haber, duyuru gibi Google arama sonuçlarında görünmesini istediğiniz başlık ve açıklamaları yönetim sayfanız dan kolayca yapabilirsiniz.

Sınırsız dil yapısı olan tasarım hizmetimizde Türkçe harici istenilen her dil için %10 ücret yansıtılır. Arapça ve benzeri dil yapısı (sağdan sola) %20 oranında ek ücret talep edilir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun biz size bir click kadar yakınız.

Web Tasarımı © ile SEO’yu Birleştirdik!

Günümüzde varlığını sürdüren web sitelerinin başarısı arkasında bulunan SEO uzmanları olduğu aşikar. Günümüzde her gün yeni web siteler üretilse bile azı varlığını sürdürüyor. Çünkü İnternet çok fazla spam (gereksiz) bilgilerle dolu ve milyarlarca sayfa arasından yükselmek çok zordur. SEOdion olarak ürettiğimiz web sitelerin tamamı SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olup, sektörünüzde sizi parlayan bir firma haline getirebiliriz. Sadece göze hoş gelen tasarımlar üretmiyor, aynı zamanda bunu pazarlıyoruz. Sitenizi tasarlamaya başlarken sizin için anahtar kelime araştırması yaparak, sitenize içerikler oluşturuyoruz. Böylelikle hem site

  • Esnek ödeme planı
  • Müşteri kazandırma operasyonu
  • Kesintisiz hizmet
  • Profesyonel yaklaşım
  • Dernek, Kurumsal, Blog ve bir çok sektöre özel web tasarım çözümleri üretiyoruz.

Google’in ülkemizde %89 oranında bir kullanımı bulunmakta, %11 bölümünde Yandex, Bing ve diğer arama motorları kullanılmaktadır. Yapacağımız web site tüm arama motorları için optimize edilmiş bir şekilde müşterilerimize teslim edilir.

Web Tasarım Referanslarımız

Ajanslara bile tasarım çözümleri sunan bir web tasarım ajansı düşünün!

Web tasarım çözümlerimizde ne gibi hizmetler sağlıyoruz;

  • Web Site Tasarımı
  • Kurumsal Site Tasarımı
  • Blog Web Site Tasarımı
  • Dernek, Kuruluş Site Tasarımı

Yukarıdakiler hariç etik ve yasalara uygun türde web siteler oluştururuz. Toplum değerlerine ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı web siteler oluşturmuyoruz ve teklif dahi almak istemiyoruz.

Genel Bilgiler

Firmalar veya kişilerin İnternet üzerinde dijital varlığınızı oluşturma işlemlerine verilen bir genel isimdir. Ayrıca grafik tasarım ve web yazılımı da bu genel tanımın içerisindedir.
Profesyonel ve kaliteli bir web tasarımı ihtiyacınız varsa en az 2.000 ₺ ile 8.000 ₺ arasında bir teklif alırsınız. Bunun nedeni sektörünüz ve istenilen iş için harcanacak zaman bu aralığı belirleyen faktörlerdir.
Web tasarım için bir ücret ödedikten sonra ekstra bir ücret ödemeniz gerekmez. Çünkü yaptığımız tasarım size özel olduğu için taşıma, farklı bir siteye kurma, değiştirme veya satma hakkına sahip olursunuz. Bunlar için sizden her hangi bir ücret talep edilmez. Eğer sitenizin domain (alan adı) biz satın aldı ve bizim sunucularımız da siteniz barınıyorsa, bunlar için yıllık ufak bir ücret talep ediliyor. Eğer bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz iletişim formumuzu doldurun.

Hazırsanız, Başlayalım!

İletişim

Renkli, yönetilebilir, SEO ve mobil uyumlu web tasarım için son bir adım kaldı.
Hemen formu doldur ve %15 web tasarım indirimimizden yararlanın.

[wpforms id=”9202″]
SVG

Adres

Fatih, Ali Nadi Ünler Blv. No:124, 27500 Şehitkamil/Gaziantep

SVG

Email

info@seodion.com

SVG

Telefon

0551 598 5198