Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Buradan yapacağınız aramalar genel olarak sitemizde bulunan sayfa ve blog yazılarından sonuç gösterecektir.

SEODion ile ilgili sıkça sorulan sorular

SEODion bu yıl içinde kurulan bir oluşumdur daha önce Baytronik adında hizmet sağlayan firmamız bugünden sonra sadece seodion.com alan adı ile devam etmekte faaliyetlerine.
Şuan şimdilik 4 kişi ile kurulan seodion.com bünyesinde 3 dijital pazarlama uzmanı ile çözüm üretmektedir.
Mustafa Işık; isim hakkı satın alınan firmamızın kurucusu ve yöneticisidir.
SEOdion’a ödeme yapmak istiyorsanız aşağıdaki banka hesaplarına ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Enpara.com
IBAN – Mustafa IŞIK
TR86 0011 1000 0000 0089 0767 76

SEO ile ilgili sıkça sorulan sorular

Evet günümüzde rekabet her sektör için inanılmaz derecede artıyor, arama sonuçlarında başarılı olamayan işletmeler Google Adwords ve benzeri SEM platformlarına yüklü ücretler ödemek zorunda kalıyor. Bu yüzden SEO yaptırmak gerçekten mantıklı bir yatırım olacaktır.
SEOdion işletmelere ve kişilere ilk sayfa garantisi verebilir ama ilk sıra garantisi veremez. Rekabet durumuna göre zorluk derecesi değişeceği için firmamız elinden gelenin fazlasını yapacağından hiç bir şüpheniz olmasın. Ayrıca kesinlikle size ilk sıra garantisi veren kişi veya firmalardan uzak durmanızı şiddet ile önermekteyiz.
Arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmasına başlamak için iki adımı takip ederiz. Bir site içi seo ve site dışı seo çalışmalarını oluştururuz. Bu süreç biraz uzun ve yorucu bir süreçtir. Teknik SEO çalışmalarından, backlink çalışmalarına kadar çalışma gerçekleştiririz.
Google organik arama sonuçlarını satmadığı için Google’a verdiğiniz reklamların sadece sitenizin markalaşma sürecinde faydası görülmektedir. Reklamlar sizi organik listelerde üst sıralara taşımaz.
Google & Yandex gibi arama motorlarında doğal arama sonuçlarında üst sıralarda görünmeye başlamadan önce, fiyat isteyebilirsiniz. SEO ücret ve fiyatları sizin sitenizin hataları ve anahtar kelimelerinizin zorluğuna göre belirlenmektedir.
SEO başarılarımızı başarılarımız sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir yada 0551 598 5198 telefon numaramız dan arayarak detaylı başarı sonuçlarımızı isteyebilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgili sıkça sorulan sorular

Responsive tasarım mobil uyumlu site tasarımlarına verilen İngilizce bir terimdir. Günümüzde zorunlu hale gelen tasarım çeşidi olmaktadır ayrıca günümüzde üretilen hemen hemen her tasarım responsive (duyarlı) tasarımlardır.
WordPress yüz binlerce eklentisi olan büyük bir CMS sistemidir. Bu yüzden kullanılması kolay ve güvenlidir. Ayrıca İnternet sitelerinin %38 bölümü WordPress alt yapısı ile oluşturulmaktadır.
SEOdion müşterinin istekleri doğrultusunda bir CMS belirler, eğer WordPress isteğinde bulunulursa ortalama 1 hafta da web site tasarım işiniz teslim edilir. Eğer özel bir yönetim panelli bir site istenildiğinde minimum 10 maksimum 15 gün arası sürmektedir.
SEOdion tarafından yapılan web site tasarımlarının ücretlendirmesi farklı olmaktadır, özel bir yazılım mı yoksa WordPress bir sitemi olması gerektiği müşteri tarafından belirlenir. Eğer WordPress bir site istediğinde fiyat daha uygun olmakla birlikte daha hızlı teslim edilir. Eğer özel yazılım isterse fiyatla birlikte teslim süresi de artmaktadır.

Diğer konular ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ödeme kolaylığı için firmamız taksitlendirme sistemi ile çalışmakla birlikte erteleme çözümleri de sunar. Örneğin ödemenizi ister taksitlendirin (kredi kartı veya açık hesap) isterseniz de mevcut ödemenizi sonraki aya erteleyin. SEOdion tamamen sizin bütçenizi düşünen bir seo ve web tasarım ajansıdır.
İş başlangıcı için %40 başlangıç ücreti alıyoruz. Örneğin 1000 TL’lik bir hizmetin %40 bölümünü iş sözleşmesini imzaladığımızda alıyoruz. Geri kalan ödeme için de iş bitimini uygun görüyoruz.
Eğer bir e-posta adresi oluşturmak isterseniz bunu bize bildirmeniz gereklidir. Böylelikle istediğiniz e-posta adresini açıp size şifresini bildirebiliriz. Ayrıca mevcut mail adresinize giriş yapmak isterseniz sitenizin başına webmail. ekleyerek ulaşabilirsiniz. Örnek: webmail.seodion.com (seodion.com yerine kendi sitenizin adresini yazmanız) yeterli olacaktır. Böylelikle mail panelinize ulaşıp kullanıcı adı ve şifre ile ulaşabilirsiniz.
İşlerinize hizmet vermeye başladığımızda size bir kullanıcı adı ve şifre verilecektir. Sitemizin sağ üstte bulunan hesabım butonuna tıklayarak, kullanıcı adınız ve şifrenizi girip, hizmet ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi online de yapabilir ayrıca ödeme periyotlarını takip edebilirsiniz.

SVG

Cevabınızı bulamıyor musunuz?

Tüm sorularınıza cevap vermek istiyoruz. İletişime geçin ve mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

E-posta gönder
SVG

Teknik sorular

Teknik sorularınız mı var? İletişim sayfamızdan ister form doldurup isterseniz de arama yaparak teknik sorunlarınıza çözüm üretelim.

İletişim sayfasına git