SEO Danışmanlık Hizmeti

SEO Danışmanlık Hizmetleri: İşinizi (ve Arama motorlarındaki sıralamanızı) iyileştirmek için mükemmel bir çözümdür.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), işletmenizin müşterileri çekmesine, satış hedeflerine ulaşmasına ve büyümesine yardımcı olan kanıtlanmış bir reklam stratejisidir. SEOdion; SEO danışmanlık hizmetleriyle, şirketiniz ve işletmenizin yalnızca arama sıralamalarını değil aynı zamanda potansiyel satışlarınızı arttırmayı hedefleyen stratejiler oluşturur.

SEO Danışmanlık

Önde gelen bir SEO danışmanlık şirketi olarak, müşterilerimizin çok fazla Adwords vb. platformlar için giderlerini azalttık ve müşterilerimizi %60 daha fazla trafik (organik ziyaretçi) almasını sağladık. SEOdion; güvenilir bir seo ajansı arayanlara, kaliteli profesyonel seo danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Profesyonel SEO Uzmanlarımız işletmeniz veya şirketiniz için nasıl bir danışmanlık hizmeti vereceği konusunda size yardımcı olmak için sabırsızlanmaktadır. Bire bir telefonda sorularınızı cevaplamalarını isterseniz, 0551 598 5198 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya İletişim sayfamızdan, iletişim formumuzun aracılığı ile bize ulaşın!

Image DescriptionImage Description
SEOdion ile rakiplerinizi, aramalarda geride bırakın.

Gerçekten aramalarda üst sıralarda gözükmek istemez misiniz? Kim istemez ki, SEO uzmanlarımız size destek olmaktan gerçekten mutlu olacaktır.

İletişime geçin

SEOdion SEO Danışmanlık Hizmetleri Neler İçerir?

SEOdion‘da işletmenize kesintisiz ve profesyonel hizmet sağlıyoruz. SEO danışmanlık hizmetlerimiz, bir SEO uzmanından beklediğiniz her şeyi kapsar. 

Ama yine de aşağıdaki başlıca hizmetlerimiz SEO danışmanlık hizmetini kapsar.

Yukarıdaki başlıklarla ilgili daha kapsamlı bir bilgi almak istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin. Bu kadarı yeterli! haydi işe koyulalım derseniz buradan devam edin.

SEO Danışmanlık Hizmetimiz ile Genel Çözümler

SEO danışmanlık hizmetimiz, işletmeniz için gereken tüm SEO çözümlerini içinde barındırır. Web sitenizi analiz etmekten, teknik seo’ya kadar bir çok konu başlıklarını içerir. Haydi SEO danışmanlık hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi alın.

1. SEO denetimi

SEO denetimi; diğer adı ile bir sitenin her türlü teknik analizleri gerçekleştirilir. Böylelikle bir web sitenin arama sonuçlarında ne kadar avantajlı olup olmadığını anlarız. İşletme veya şirketinizin web sitesine SEO yapılsın yada yapılmasın hepsi kesinlikle SEO denetimi (seo analizi) yaptırmalı.

seo denetim ve analizi

Bir sitenin SEO denetimi (seo analizi) yaptığımızda aşağıdaki gibi belli başlı konulara çok dikkat ederek analizimi gerçekleştiririz.

 • CSS ve Javascript (Site Kodlarının Toparlanması)
 • Site İçi Link Yapısının Oluşturulması
 • Görsellerin Optimizasyonu ve Etiketlendirilmesi
 • İçeriklerin Analizi
 • Başlık ve Açıklamaların Optimize Edilmesi
 • Anahtar Kelimelerin Analizi
 • Anahtar Kelimelerin Trafikleri
 • Kırık veya Hatalı URL Adreslerinin Tespiti

Her ay onlarca web sitenin seo denetimini yaparken titizlikle çalışırız. Bir sitenin tüm analizini belli başlı profesyonel yazılım ve araçlar ile gerçekleştirir, %96 gibi bir oran ile başarı elde ederiz. İster hukuk üzerine, ister gıda üzerine, ister e-ticaret sitesine sahip olun, profesyonel seo danışmanlık hizmeti sizin de hakkınız.

2- Yerel SEO danışmanlığı

SEOdion, profesyonel anlamda aradığınız tüm özellikleri taşıyan nadir SEO firmalarındandır. Yerel pazarlamada inanılmaz sonuçlara imza attığı için sektöründe diğer firmalar tarafından da taktir edilir. Bir işletme genel anlamda reklamının yapılmasını ister ve bu reklam kampanyasından da belli bir müşteri gelmesini bekler. Bu onların en doğal haklarıdır ama genellikle web sitesine yaptırdığı SEO çalışması doğru hedef kitlelerine ulaşamayabilir. Bu doğru pazarlama stratejisi oluşturulamadığından kaynaklanır.

SEOdion işletmeniz için sıfırdan ileri düzeye kadar SEO danışmanlık hizmeti sağlar. Web sitenizin tüm eksiklerini ince ayrıntılarına kadar bulur ve bunları sorunsuzca giderir. Böylelikle rakiplerinizden geri kalmaz ve işletmenizin dijital varlığını iyileştirip yeni müşteriler kazanmanızda kaçınılmazdır.

SEOdion yerel seo danışmanlığı konusunda ne yaptığını bilen bir dijital pazarlama ajansıdır.

Sizde hemen şimdi aşağıdaki form aracılığı ile web sitenizi analiz ettirin ve siteniz yerel seo konusunda ne kadar başarılı hemen öğrenin. SEO analizimiz tamamen ücretsizdir!

SEODion yerel SEO’nun nasıl yapılacağını çok iyi bilir!

Mustafa Işık SEO Uzmanı Sertifikası
Mustafa Işık SEO Uzmanı Sertifikası

Şirketimiz neredeyse yedi yıldır SEO işinde . Google’ın nasıl çalıştığını, sürekli değişen algoritmaları ve dijital pazarlamanın çeşitli yönlerini detaylı şekilde anlıyoruz.

Hem şirketinizi hem de sektörünüzü araştırarak işe başlıyoruz. Şirketiniz hakkında her şeyi öğreneceğiz ve ardından rakiplerinizi bulacağız, mevcut stratejinizi değerlendireceğiz ve şirketinizin hedeflerine ulaşmak için yerel SEO stratejinizi revize edeceğiz.

Ayrıca çabalarımızın boşa gitmemesi için web sitenizi detaylıca inceleyeceğiz.

SEOdion’da yerel seo danışmanlık hizmetimizi 3’e ayırıyoruz.

 1. Yürütme: Yerel SEO stratejinizi uygulama
 2. Raporlama: Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını öğrenmek için veri toplama
 3. İyileştirme: Stratejinizi gözden geçirme

Bu üç adımı gerçekleştirmek için ekibimizdeki uzmanlarla çalışmanızı yakından takip edin.

SEOdion yerel SEO danışmanınızdır.

Yerel arama sonuçlarında aramalarda üst sıralarda yer almak zor olabilir, özellikle ne yaptığınızdan emin değilseniz. 

Daha üst sıralarda yer almanıza ve kısa sürede daha yüksek bir yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olacağız! Yerel arama sonuçlarında en uygun varlığı oluşturmak için uzmanlarımızdan biriyle çalışın.

Yerel SEO’nun nasıl yapılacağı ve başlamak için neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin!

Svg
Svg
Svg

You’ll hear from us within 1-2 business days.


Merhaba, ben Mustafa. Gaziantep'te yaşayan bir web geliştiricisi aynı zamanda SEO uzmanıyım. Ben teknoloji, yemek pişirme ve girişimcilik hayranıyım. Ayrıca tasarım ve fitness ile de ilgileniyorum.

Yorum gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir