Backlink hizmeti (Backlink paketi) web sitenizi tanıtma ve bu tanıtım yolu ile organik trafik elde etme işlemleridir. Ayrıca backlinkler sitenize diğer sitelerden verilen bağlantılara verilen İngilizce bir terimdir ve Back (geri) link (bağlantı) anlamına gelir.

Amaç böyle olunca hemen hemen arama motoru optimizasyon çalışması gerçekleştiren kişi veya firmalar devamlı backlink almayı savunurlar. Ne kadar çok olursa o kadar iyi olacağını düşünürler ve bu görüş tamamen yanlıştır. Haydi bunu birlikte öğrenelim.

Odanın bir köşesinde çok fazla bağlantı almak isteyen, diğer köşesinde ise kaliteli ama az backlink (geri bağlantı) almak isteyenlerin olduğunu düşünelim. Hangisi haklı olacaktır sizce?

Backlink konusunda ön yargıları yıkmak ve bu konudaki yıllardır süren tartışmaları bitirmek adına backlink paradoksuna nokta koymak istiyoruz.

Backlink sayınızın az veya çok olması önemli değil, önemli olan şeyin aldığınız web sitesinden sitenize bir trafik akışı olması gereklidir. Eğer trafik yani ziyaretçi gelmiyorsa ve sitenizde gezmiyor veya vakit harcamıyorlarsa bu kaliteli geri bağlantı (backlink) değildir. Milyonlarca backlink alsanız da sitenize hiç bir fayda sağlamayacaktır.

Web siteniz için yüksek kaliteli ve işe yarar geri bağlantılar (backlink) almak, hem domain otoriterinizi arttıracak hemde backlink aldığınız web sitesinden size trafik getirecektir.

Backlink Hizmeti ve Backlink Paketi

Yüksek kaliteli çözümler ile web sitenize doping etkisi yaratın.

550 ₺+ KDV

Başlangıç fiyatı

SVG

Backlink İnşası

+
SVG

Yüksek Etkileşim

Backlink hizmetinde başarılı sonuçlar almak istiyorsanız kesinlikle site içi seo optimizasyonunuzu yaptırmış olmalısınız.
Ayrıca içerikleriniz tamamen özgün olmalıdır. Böylelikle kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Eğer site içi SEO optimizasyonu yaptırmadıysanız bu hizmet size fayda sağlamayacaktır.

  • Anahtar kelime arttırma

    Aramalarda anahtar kelimeleriniz de artış meydana gelir.

  • Hali hazırda kaliteli içeriğinizin değeri de artar

    Sitenizde bulunan kaliteli içeriğinizin görünürlüğü arttığı için tıklanması da artacaktır.

  • Marka bilinirliğiniz artar.

    Backlink hizmetini satın aldığınızdan itibaren, markanızın değerini arttırmak için çalışırız.

Yaptığımız her işi ilk işimiz gibi görürüz.

Binlerce farklı kaynak ve paravan sitelerden link çıkışları sağlıyoruz. İşinize yarayan, faydalı ve %100 yükselme sağlayabileceğiniz link inşasınızı gerçekleştiriyoruz.

Paket İçeriği

Backlink (Geri bağlantı) Paketi

Seodion olarak uzun yıllardır sağladığımız seo çözümlerimiz ile müşterilerimize backlink paketlerini ücretsiz olarak sunuyorduk. Ama bizim ile hiç çalışmamış kişiler de bu kaliteli hizmeti satın almak isteyebileceğini düşündüğümüz için backlink satış sayfamızı oluşturmaya karar verdik. Amacımız insanlara uygun fiyat ile kaliteli backlink çözümleri sunmak oldu. Peki bu paketimizde neyi, nasıl yapıyoruz?

Rakiplerinizi Analiz Ediyoruz.

Sektörünüzdeki belirli rakiplerinizi A’dan Z’ye analiz ediyoruz ve onların daha önce aldıkları backlink kaynaklarını inceliyoruz. Sizinde işinize yarayacağı kaynakları belirledikten sonra buralardan sitenize geri bağlantı alıyoruz.

Uygun Kelimelerde Çapa Link Sağlıyoruz.

Genellikle backlink alım işlemlerinde yapılan en büyük hataların başında doğal olmayan link alma yöntemleri gelir. Uzmanlarımız sizin için anahtar kelime öbekleri oluşturup, alınan tüm backlinkleriniz bu kelime öbeklerinden seçilir.

Paravan Siteler Oluştururuz.

Backlink hizmetimiz genellikle sizin için oluşturulmuş özel paravan sitelerden sağlanır. Paravan siteleriniz sizin sektörünüzde yayın yaptıkları için spam oranı düşük ve backlink etkisi büyük olur.

Spam (gereksiz) Linklerinizi Kaldırıyoruz.

Bizimle çalışmaya başlamadan önce dikkat etmeden yada yoğun olarak aldığınız tüm spam linkleri kaldırır yada Google Disavow aracı ile red ederiz.

Backlink Paket İçeriği ve Süreçleri

SEOdion; backlink (geri bağlantı) hizmetini satın aldığınızda tüm süreci titizlik ile takip eder. Aşağıdaki adımlarda örnek bir sitenin verileri kullanılarak size başarımız hakkında bilgi vermek istiyoruz.

01.

Bilgi toplama süreci

Backlink paketimizi satın aldığınız andan itibaren sitenizi baştan sonra analiz ederiz eksiklikleri bulur ve bunları size bildiririz. Eğer bu bilgiler doğrultusunda sitenizde iyileştirme yaptığınız taktirde rakiplerinizi inceleme işlemine başlarız. Belirlediğiniz 5 adet rakip sitenin tüm trafik kaynaklarını bulur ve bunları rapor olarak kayıt ederiz.

Image
02.

Zararlı linkleri keşif süreci

Bizim ile çalışmadan önce bir backlink çalışması yaptırmış veya yapmış olabilirsiniz. Bunların sitenize bir zarar verip vermediğini inceleriz. Eğer taramamız sonucu zararlı (spam) geri bağlantılar bulursak bunları Google disavow aracı ile red ederiz. Çünkü zararlı geri bağlantılar sitenizi geri sıralara düşürür. Bu yüzden titizlik ile çalışır ve trafik getirmeyen tüm linkleri red ederiz.

Image
03.

Viral pazarlama süreci

Verdiğimiz tüm backlinkler de doğal davranırız, bariz reklam gibi gözükmez. Bu yüzden geri dönüşü yüksek ve kaliteli backlink almış olursunuz. Tüm yaptığımız bu işlemleri ve aldığınız tüm geri bağlantıları rapor olarak alır ve genelde 10 gün içinde Google Search Console paneliniz de görmeye başlarsınız.

Image
Image

Bu paket ile arama sonuçlarında görünürlüğünüz arttacaktır. Aramalarda daha fazla ziyaretçi çekebileceksiniz.

Image Description

250+ referansımız ile düzenli olarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Image

Şimdiye kadar 170.000 backlink çıkışı gerçekleştirdik.

Tüm bunları yaparken hiç bir referansımızı Sandbox’a düşürmediğimiz gibi mükemmel sonuçlar elde ettik.

Hatırlatma: lÜTFEN BU HİZMETİ SATIN ALMADAN ÖNCE SİTE İÇİ SEO ÇALIŞMANIZIN KALİTESİNDEN EMİN OLUNUZ.
EN İYİ SONUÇLARI ALMAK İÇİN KESİNLİKLE SİTE İÇİ SEO ÇALIŞMASI YAPTIRMIŞ VEYA YAPMIŞ OLMANIZ GEREKLİDİR.
DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

Eğer işte aradığım backlink paketi bu diyorsanız biz ile aşağıdaki form aracılığı ile yada iletişim bilgilerimizden ulaşın. Böylelikle uzmanlarımız sizin için bir backlink inşası oluşturup, adınıza çalışmalar yapacaktır.

Svg
[wpforms id=”10282″]

İletişime geçin

SVG

Adres

Fatih Mahallesi, Ali Nadi Ünler Blv. No: 124, 27500 Şehitkamil/Gaziantep

SVG

E-posta

info@seodion.com

SVG

Telefon

0 (551) 598 51 98

SVG

WhatsApp

+90 (551) 598 51 98